DESIGNER SHAIK   Chic Shaik No 30

woda perfumowana
   
Zdaniem twórcy:

Chic Shaik jest drugą linią perfum Shaik, wydaną w 2008 roku. Chic Shaik nr 30 jest lżejszym zapachem od poprzedniego z linii Opulent Blue.

Zapach ten jest jak opowieść z tysiąca i jednej nocy. Owoce, kwiaty i bursztynowe nuty w formie mistycznej mieszanki tworzą przestronną symfonię zmysłowości. Świeża bergamotka, kardamon, pikantne i aromatyczne owoce wyznaczają nam drogę do serca zapachu. 
Zjednoczone w sobie nuty kwiatowe róży i jaśminu, przesiąknięte balsamiczną paczulą oraz kwaśną nutą owocową tworzą serce tego wykwintnego zapachu. 
Ciepłą i miękką bazę odzwierciedla wanilia, bursztyn, paczula oraz bób tonka. 
Chic Shaik No. 30 zamknięty jest w ręcznie wykonanym kryształowym flakonie, który ozdobiono elementami ze srebra i cyny. Koronę flakonu ozdabia półszlachetny kamień w odcieniu niebieskim. Całość zamknięto w luksusową szkatułkę pokrytą czarną skórą.

 
Naszym zdaniem:
Kompozycja ta, jest intensywna i ujmująca… Z jednej strony świeża i żywa, z drugiej zaś (niezbyt) słodka i romantyczna. A flakon…..ozdobiony srebrem i kryształem Swarowskiego. Flakon dopełnia odczucie luksusu, jakie niewątpliwie budzi w nas ten zapach.
 
Zdaniem użytkowników
   
Rodzina zapachowa: kwiatowo-drzewno-piżmowa
 
Nuta głowy: bergamotka, kardamon, marakuja
Nuta serca: róża, jaśmin, Paczula, marakuja
Nuta bazy: wanilia, bursztyn, paczula, bób tonka
   
Kreator: Debbi Al Asfoor (2008r.)
   
Pojemność: 60ml  
   
Cena:  
flakon / 60ml  BRAK
   
Dostępność: Perfumeria internetowa