DESIGNER SHAIK   Opulent Shaik Classic No 33

woda perfumowana
   
Zdaniem twórcy:
Ekskluzywny zapach dla kobiet Opulent Shaik Classic No 33 to mikstura pełna królewskiej dostojności. Podobnie, jak męska wersja perfum, przepełniony jest klimatem egzotycznego i tajemniczego Wschodu, który – owiany złotymi piaskami pustyń – stanowi niekończącą się inspirację dla Designer Shaik. 
Ozdobny, kryształowy flakonik zawiera luksusową mieszaninę, której komponentami są m. in. głęboki zapach olejka z drewna sandałowego, ostry aromat korzeni irysa oraz niewielka ilość kwiatowej, aromatycznej nuty różanej. Buteleczka perfum zaprojektowana została na kształt Khunji – arabskiego noża, używanego do walki, ale też przypomina uwodzicielskie kształty kobiecego ciała.... Produkt sprzedawany jest Państwu w elegancko zdobionej szkatułce, opakowanej arabeskowym papierem.

Naszym zdaniem:
Zapach ten, natychmiast budzi w nas skojarzenie wyjątkowości i na takie właśnie okazje jest stworzony. Jest kompozycją delikatnej słodyczy i subtelnego orientu. Jest dosyć świeży mimo wanilii i piżma. Flakon jest bogato zdobiony srebrem i zwieńczony kryształem Swarowskiego – jest oryginalny i zachwycający.
 
Zdaniem użytkowników
   
Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa
 
Nuta głowy: bergamotka, dzięgiel, kolendra
Nuta serca: piwonia, róża, dzika róża, heliotrop, irys
Nuta bazy: drzewo sandałowe, tonkowiec wonny, wanilia, piżmo
   
Kreator: Debbi Al Asfoor (2007r.)
   
Pojemność: 40ml  
   
Cena:  
flakon / 40ml  BRAK
 
Dostępność: Perfumeria internetowa