DESIGNER SHAIK   Opulent Shaik Classic No. 77

woda perfumowana
   
Zdaniem twórcy:

Luksusowy zapach dla mężczyzn Opulent Shaik Classic No. 77, to zmysłowe odzwierciedlenie tradycji arabskiej. Składniki stanowiące tę kompozycję oddają klimat egzotycznego i tajemniczego miejsca. To nieodparte połączenie elegancji, męskości i godności.

Butelka zawiera 150 rzadkich składników, do których należą m. in. labdanum, piżmo czy wanilia. Połączenie ich tworzy zapach pełen świeżości, ale też słodyczy (za sprawą użytej ambry), nuty drzewne dopełniają całość.

Opulent Shaik wlany jest do eleganckiego, specjalnie zaprojektowanego i stworzonego ręcznie ekskluzywnego flakonu, umieszczonego w ozdobnej szkatułce.

Naszym zdaniem:

To zdecydowanie orientalna ekstaza! Jest drzewny, ostry i wypełniony przyprawami po brzegi, chociaż delikatna słodycz również przenika nam pod nosem. Początek może jednak nieco zaskoczyć, gdyż jest mocno koloński i bardzo cytrynowy. Prawie równocześnie docierają do nas słodsze nuty cynamonu, jabłka i goździków. Po chwili akordy cytrusowe ustępują pola orientalnym i słodkim przyprawom, z delikatnym zielonym akcentem.

Mężczyzna pachnący Opulent Shaik No. 77 na pewno nie pozostanie niezauważony przez mijające go kobiety. Kosztowny i bogato zdobiony srebrem i kryształami Sfarowskiego flakon, czyni oprawę zapachu i jego cenę jeszcze bardziej ekskluzywną.
 
Zdaniem użytkowników
   
Rodzina zapachowa: orientalna
 
Nuta głowy: bergamotka, cytryna, lawenda, bazylia
Nuta serca: german, pączki goździka, jabłko, cynamon
Nuta bazy: drzewo cedrowe, paczula, mech, labdanum, wanilia, piżmo
   
Kreator: Debbi Al Asfoor (2007r.)
   
Pojemność: 100ml  
   
Cena:  
flakon / 100ml  BRAK
 
Dostępność: Perfumeria internetowa