JOANNE BASSETT   French Collection - Contessa

woda perfumowana
   
Zdaniem twórcy:

Od królewskiej dostojności nie będzie odwrotu. Contessa jak przystało na prawdziwą damę zna swoje miejsce i możliwości. Będzie dążyła do zmian. Współczesna hrabina otaczając się prawdziwie majestatycznym zapachem Contessa wprowadza nas do swojego królestwa błogosławiąc nasze zmysły... JoAnne Bassett.

French Collection, to w 100% naturalne, zapachy wykonane z najlepszych i najcenniejszych olejków. Wody perfumowane odzwierciedlają francuską siłę i bazują na alkoholu z winogron oraz ekologicznym oleju jojoba. Zawierają one prawdziwe olejki eteryczne i absoluty, które zostały wyodrębnione z roślin lub tłoczone na zimno z owoców.

 
Naszym zdaniem:
Contessa wita świeżo-pikantnymi (imbir) nutami, lekko zadymionymi (kadzidło), robiąc ukłon delikatnie słodkim kwiatom, by na koniec oddać pałeczkę wanilii i drzewu sandałowemu. Zapach na kilka godzin rozbudzi zmysły tak kobiet, jak i mężczyzn, choć ci drudzy (z uwagi na sporą słodycz płynącą z kompozycji) powinni być raczej typami zdecydowanymi i pewnymi siebie, by nie zostać zdominowanymi przez Contessę, a stworzyć wręcz kontrowersyjny melanż damsko-męski.
 
Zdaniem użytkowników
   
Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna
 
Nuta głowy: bazylia, bergamotka
Nuta serca: Neroli (kwiat gorzkiej pomarańczy), imbir, cynamon, wyciąg z francuskiej róży majowej
Nuta bazy: jaśmin Sambac, drzewo sandałowe Mysore, kadzidło
   
Kreator:  JoAnne Bassett (2006r.)
   
Pojemność: 30ml  
   
Cena:  
flakon / 30ml 420 zł
   
Dostępność: Perfumeria internetowa