JOANNE BASSETT   Reflections Parfum 

perfumy
   
Zdaniem twórcy:

Ekskluzywne perfumy Reflections, to idealny prezent. To wykwintne, ręcznie dmuchane butelki perfum, których szkło mieni się kolorami zachodu słońca nad oceanem. Artystka nie korzysta z form, dzięki czemu każda butelka perfum jest unikalnym dziełem. Każdy flakon jest podpisany, opatrzony datą i numerem kolekcji.

Ten naturalny zapach jest wytwarzany na bazie organicznego złotego olejku jojoba. W skład kompozycji wchodzi fantastyczna róża Otto, drogi i rzadki oud, egzotyczna i kosztowna Boronia, tuberoza, neroli (pomarańczowe kwiaty), absolut wanilii oraz drzewo sandałowe z Mysore, jak i wiele innych owoców cytrusowych i kwiatowych nut. Nuta przypraw wieńczy tą ekskluzywną kompozycję.

 
Naszym zdaniem:
Cytrusowe otwarcie powoli przechodzi w słodycz Tuberozy z delikatną i elegancką różą w tle, by na koniec spocząć wśród oudu i drewna sandałowego. Wszystko to na bazie oleju jojoba, którego upodobała sobie JoAnne Bassett w swej twórczości.
 
Zdaniem użytkowników
   
Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa
 
Użyte nuty:  cytrusów, Boronia, nuty kwiatowe, neroli, róża, tuberoza, drzewo agarowe (oud), drzewo sandałowe, przyprawy, wanilia
   
Kreator:  JoAnne Bassett (2011r.)
   
Pojemność: 15ml  
   
Cena:  
flakon / 15ml 1.150 zł
   
Dostępność: Perfumeria internetowa