LABORATORIO OLFATTIVO   Nirmal

woda perfumowana
   
Zdaniem twórcy:

Inspiracją dla stworzenia zapachu była delikatność, z jaką chusteczka muska skórę. Biały kolor perfumy budzi skojarzenie z zapachem słodyczy, spokojem i ciszą. Pozwala wyobrazić sobie delikatne i czyste nuty rozprzestrzeniające się w powietrzu, miękkie linie zaakcentowane delikatnymi barwami, tonami i akordami. Perfumy te łączą w sobie czyste uczucia i pozytywne myśli.

Nirmal w języku hindi oznacza "czysty, nieskazitelny". Oryginalnym pomysłem, przekształconym w zapach, było stworzenie perfum tak szczerych i delikatnych, jak pieszczoty ukochanej osoby, co czyni tą kompozycję prostą, ale jednocześnie niezapomnianą. Aby zrealizować to marzenie, Nos pracował na bazie pudrowo-słodkich nut. W ten sposób niewyczuwalna istota perfum wnika w skórę, aby dotrzeć do serca. Miękkie i puszyste nuty rozpływają się w słodkiej bazie skóry.
 
Naszym zdaniem:
Nirmal jest pewnego rodzaju zaskoczeniem. Z jednej strony mamy marchew, z drugiej Irysy (kwiaty, nie cukierki ;-) ), z trzeciej zaś świeży cedr. A wszystko razem, czyni tę kompozycję świeżą i pikantną, choć czuć w niej Irysy zmoczone ciepłym deszczem. Jego trwałość (cały dzień) jest zadziwiająca, jak na świeże nuty. Laboratorio Olfattivo lubi zaskakujące składniki, tutaj – marchew, jest bardzo innowacyjną nutą, ale bez obaw, jest subtelnie nie, jak w warzywniaku.
 
Zdaniem użytkowników
   
Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa
 
Nuta głowy: marchew
Nuta serca: irys, fiołek
Nuta bazy: drewno cedrowe, bursztyn, akordy „zamszowe”
   
Kreator: Rosine Courage (2010r.)
   
Pojemność: 100ml  
   
Cena:  
flakon / 100ml 410 zł
próbka / 2ml 20 zł
próbka / 5ml     50 zł
próbka / 10ml 100 zł
perfumetka metalowa / 5ml 70 zł
   
Dostępność: Perfumeria internetowa oraz stacjonarna