ZAMÓWIENIE

a)      Prosimy znaleźć produkt, który chcą Państwo kupić. Do tego celu posłuży wyszukiwarka (po prawej stronie) lub menu (na górnym pasku). Dla większej wygody, wydzieliliśmy  kategorie: „dla Pań”, „dla Panów” oraz „uniseks” (czyli tak dla pań, jak i dla panów) lub "upominki". Jeśli natomiast znają Państwo nazwę zapachu, mogą ją wpisać w okno wyszukiwania, które przeniesie ich bezpośrednio do miejsca, w którym znajduje się ów zapach.

b)      Kiedy zdecydują się Państwo na zapach, prosimy wpisać go w FORMULARZ ZAMÓWIENIA (poniżej) wraz wymaganymi danymi. Mogą Państwo wpisać również wybrane dodatkowe oferowane opcje oraz uwagi własne do zamówienia. Tak wypełniony formularz z zamówieniem można wysłać do nas. Zamówienie można również przesłać do nas za pomocą standardowej poczty e-mail, na adres podany w zakładce „kontakt”. Przed złożeniem zamówienia, prosimy o zapoznanie się z obowiązującym regulaminem.

c)       Po odebraniu przez nas wiadomości z zamówieniem, otrzymają Państwo od nas jego potwierdzenie, które dopiero gwarantuje jego realizację. Potwierdzenie wysyłamy na adres e-mail podany w zamówieniu.

d)      Potwierdzone zamówienie zostanie wysłane na wskazany przez Państwa adres po uregulowaniu należności i zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. Mają Państwo na to 3 dni. Po tym czasie, zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

e)      Zakupione perfumy wysyłamy (w dni robocze) na wskazany w zamówieniu adres. Możliwy jest również osobisty odbiór w naszej Perfumerii stacjonarnej (poniedziałek – piątek: 10:30-17:00, sobota: 10:30-13:00), po wcześniejszym ustaleniu terminu.

f)       Jeśli mają Państwo jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy.

 

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Pola oznaczone * są wymagane.